Dla firm

Torty firmowe

Jeśli chcesz uświetnić przyjęcie firmowe lub inną okazję związaną z działalnością firmy, albo też uhonorować swoich pracowników lub klientów, zamów u nas jedyny w swoim rodzaju tort.

Przygotowujemy torty dla firm na specjalne okazje, takie jak rocznice działalności, podpisanie umów, zrealizowanie planów itp. Te niepowtarzalne dzieła sztuki cukierniczej mogą zawierać logotyp firmy oraz być ozdobione szczególnymi rekwizytami związanymi z Twoją firmą.

Dbamy nie tylko o ich wygląd, ale także o wyjątkowy smak. Niech towarzyszy on wizerunkowi firmy i kojarzy się gościom z najwyższą jakością jej produktów i usług.

Ciasta bankietowe

Możesz wzbogacić menu cateringowe o świeżo pieczone ciasta, które dostarczamy w określone miejsce na określoną godzinę. Oferujemy całą gamę tradycyjnych polskich smaków, od sernika, poprzez szarlotkę, po piernik. A także zaspokoimy międzynarodowe gusta, przygotowując tiramisu czy ciasta francuskie.

Jak zamawiać?

Zamówienie można złożyć mailem lub dzwoniąc pod numer 71 363-13-91 od poniedziałku do piątku w godz. 8-20. Numer tortu, który należy podać przy składaniu zamówienia, można odczytać w galerii.