Torty okolicznościowe

Czas na urodziny i niespodzianki!

A może zamiast kolejnego banalnego prezentu zamówić dla jubilata tort urodzinowy? Taka słodka niespodzianka z pewnością sprawi każdemu wiele radości. Przygotujemy z radością ciasto urodzinowe, imieninowe, na dzień babci czy dziadka, na dzień kobiet, dzień chłopaka, na rocznicę ślubu, zaręczyn czy nawet na rocznicę pierwszej randki! Czemu nie? Warto osłodzić sobie każdą miłą chwilę!

Niezwykłe torty okolicznościowe — Wrocław

Trudno wyobrazić sobie prawdziwe, huczne, niezapomniane urodziny, rocznicę ślubu albo inną specjalną okazję bez wspaniałego, smakowitego tortu. Warto jednak zadbać o to, by zachwycał on nie tylko doskonałym smakiem, ale również oryginalnym wykonaniem, które na długo zapadnie w pamięci solenizanta lub jubilata oraz zaproszonych gości. Właśnie takie wypieki przygotowujemy w cukierni Nugat we Wrocławiu. Można u nas zamówić niebanalne torty okolicznościowe na wszelkie szczególne wydarzenia — zapewniamy znakomitą jakość i precyzję wykonania, która wywoła mnóstwo radości, a przy tym podbije nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Torty okolicznościowe w najróżniejszych formach

Wykonujemy torty okolicznościowe w całkowitej zgodzie z otrzymanymi wskazówkami, aby zagwarantować uśmiech na twarzy każdego łasucha, bez względu na wiek. Przygotowujemy wypieki utrzymane w najróżniejszych wersjach tematycznych, od nawiązujących do znanych filmów, przez wypieki idealne dla kibiców rozmaitych klubów sportowych, po propozycje w nietypowych kształtach, np. w formie butelki whisky, tramwaju czy gitary. Przygotowujemy również znacznie bardziej tradycyjne torty okolicznościowe, w tym ze spersonalizowanymi napisami lub bez — wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań. Wiele smaków do wyboru sprawia, że każdy znajdzie tu wariant dla siebie. Zapraszamy do zamawiania!